Tarayıcınızın Yer İmlerine Eklenebilecek 5 Site Önerisi

Tarayıcınızın Yer İmlerine Eklenebilecek 5 Site Önerisi 6

Browser Tarayıcımızda Çok Kullanışlı Olan Yer İmlerine Hepimiz Kişisel Sevdiğimiz Siteleri Eklemişizdir. Bu Listede Her şey Tüm Herkesin Beğeneceği Şekilde !

 

Tarayıcı kişiselleştirmenin başında gelen yer imleri beğendiğiniz siteleri ekleyip bakabilmenizi sağlıyor. Beğendiğiniz siteleri hem kaybetmemiş oluyorsunuz hemde daha iyi bir çalışma ortamına olanak sağlamış oluyorsunuz. Yer imleri her browser tarayacısında farklı oluyor. Bazıları sitelerin tüm bilgilerini verirken bazıları ise sadece site adını veriyor ve kaydettiğiniz yer imleri‘nin ne işe yaradığı hakkında en ufak bir fikriniz olmuyor. Listemiz şu şekilde ;

 

1- Radio Garden

Bu site dünya üzerindeki tüm radyoları görmenizi ve dinlemenizi sağlıyor. Bir iş yaparken Google’a ” canlı radyo ” yazıp sadece belirli radyoları dinleyeceğinize bu siteye girerek özgürce istediğiniz müzik ve istediğiniz radyoyu açıp dinleyebilirsiniz.

 

2- Noisli.com

Bu site sabah kalktığında otobüsle falan işinize gidiyorsanız gürültülerden ve kalabalıktan uzaklaşmanızı sağlayan bir site. Mobil uygulaması bile var. Ekranda görülen iconlara tıklayarak o iconların sesleriyle rahatlamanızı sağlıyor. Çoğu kişi bu siteyi kullanıyor.

 

3- Çalışma Masam

Bu sitede Türkiye’de başarılıya koşan girişimlerin kurucularının biyografisini bulabilirsiniz. Günlük röportaj ve biyografi ekleyen Çalışma Masam sitesi ayrıca size mail aboneliği bile sunuyor.

 

4- The Stocks

Bu site yapmak istediğiniz tasarımları bulacağınız malzemeler ile dolu. Yazı stilleri, Background, Video fonları, Iconlar vb. ürünler barıntırıyor.

5- 9gag.com

Bu site dünyanın en büyük, en eğlenceli, en çok zaman geçirilen goy goy sitesidir. Bu siteyi kullanan insanların çoğu her şey ile dalga geçerler. Çok iyi bir vakit geçirebileceğiniz goy goy sosyal medyası diyebilirim.

0 Paylaşımlar

Sizin İçin Önerilenler :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir