Samsung Galaxy S9’un Yeni Konsepti Belli Oldu !

Samsung Galaxy S9'un Yeni Konsepti Belli Oldu! 2

Sosyal medyada büyük alay konusu olan Note 7 faciasının ardından Güney Koreli ünlü elektronik üreticisi Samsung, S serisinin önceki modeli S8 ile gayet iyi bir sonuç almıştı. Şu anda Note 7’nin ardından gelen Note 8 üzerinde çalışan Samsung’un paylaştığı fotoğraflar yakın zamanda Note 8’in çıkacağını belli ediyor.

 

 

Galaxy S9 Blog tarafından en çok bilinen Android telefon üreticisi olan Samsung’un S serisini devam ettirecek telefon modeli olan S9’un konsepti ortaya çıktı. Şu zamanlarda herkes Note 8’i beklerken internet aleminde insanlar Galaxy S9’un konseptleri hakkında tartışmaya başladı.

Söz konusu site, 2018 yılında çıkması beklenen üst seviye telefonun S8 ile başlayan ve Note 8’in de kullanacağı Infinity Display’e sahip olacağını belirtti. Bununla birlikte, telefonda bulunacak olan iki ön kameranın ikisi de 8 megapiksel ve flaşlı olacak. Kameradan bahsetmişken, arka kameradan bahsetmeden geçmeyelim. Arka kamera aynı şekilde çift ve flaşlı olacakken, çözünürlüğü 16 megapiksel olacak.

Gorilla Glass 5’e sahip olan  bakıldığı zaman, telefonun RAM’i modellere göre 6-8 GB arasında değişecek. Dahili depolama alanları ise 64-128 GB olarak beklenen telefon ayrıca 4K çözünürlüğünde 5.7″ ekrana sahip olacak. Cihaz ekranının altında gömülü parmak izi okuyucu bulunduracak telefon bilgilere göre 4200 miliamperlik bir pile sahip olacak.

Gelecek senenin Mart ayında çıkması beklenen telefon hakkında 1000 dolar gibi bir ücret söylentisi mevcut. Note 8 tasarımda değişikliğe sebep olabilir.

0 Paylaşımlar

Sizin İçin Önerilenler :)

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir