Paratic.com da Ne?

Paratic.com da Ne? 1

Sürekli sosyal medyada ve sanal alemde görüp karşılaştığımız paratic.com web sitesinin ne işe yaradığını, ne yapıldığını bir çoğumuz bilmiyoruz. “Paratic.com Nedir?”, “Paratic.com Ne işe yarar?” sorularının cevapları yazımızda…

 

Paratic Türkiye’nin en kapsamlı ve en başarılı finans portalı olarak tanınmış durumda. 2014 yılında yayın hayatına başlayan bu web sitesi günümüzde ekonomi diyince akla ilk gelen web siteleri arasında yer alıyor. Teknoloji, film, kitap, otomotiv alanındaki karikatür ve içerik paylaşımlarıyla tüm ilgileri üzerine çekmeye devam ediyor.

Bir web sitesi güncel içerikli olmalı, oturduğu yerde saymamalıdır. Eğer oturduğu yerde sayacak ise geleceğe dair fazla hayal kurmasını önermem. Bu sebepten Paratic web sitesi yayıncıları için büyük bir yol gösterici olarak da biliniyor.

Paratic.com’un başarısının sırrı güncellik gibi gözüküyor. 3 yıl gibi kısa bir süre zarfı içerisinde aylık 3 milyon tekil ziyaretçiye ulaşan Paratic başarısını ziyaretçileriyle gözler önüne seriyor.

Paratic.com En Çok da Haber Sitesi Olarak Biliniyor.

Paratic tam olarak bir haber sitesi diyemeyiz. Fakat ekonomik ve finansal tüm haberleri Paratic üzerinden kolayca takip edebilirsiniz. Ülke gündemine dair güncel ve son dakika tüm haberlerini paratic.com’da haberler kategorisinden kolayca okuyabilirsiniz. Paratic sadece finans ile kalmayıp ülke gündemiyle ilgili haberler de yayınlıyor. Yani kısaca derseniz ben farklı farklı sitede haberleri ekonomiyi takip etmek istemiyorum, o zaman devreye paratic.com giriyor işte.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere… 🙂

 

 

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir