Parapsikoloji Nedir?

Parapsikoloji Nedir? 1

Düşünceleriniz ile en fazla neler yapabilirsiniz? Sadece düşünerek bir mumu söndürebilir misiniz? Aslında Parapsikoloji ile yapabilirsiniz…

 

pyrokinezi

 

Halk arasında İLGİ ÇEKMEYEN konulardan birisi olduğu gibi benim en sevdiğim bilimsel konulardan birisidir Parapsikoloji. Bilim geliştikçe insanların bilim ile alakalı kafasındaki sorular ve düşünceler gittikçe azalmak yerine artıyor.  Hatta durum o ki, bazen o bilimsel konular için kesin yanıt bile henüz bulunabilmiş değil. Bugün sizlere parapsikolojiden söz edeceğim. İyi okumalar… 🙂

 

Nedir Bu Parapsikoloji?

Parapsikoloji, paranormal olayların bilimle bağdaştırılıp etüt haline getirilmesidir. Örnek verince söylediklerimi daha iyi anlayacaksınız.

Parapsikoloji ile ; Hiç bir elle temas olmadan cisimleri hareket ettirebilir, farklı boyutlarda yolculuğa ruhsal olarak çıkabilir hatta ve hatta sadece düşünerek bir ateşi söndürebilirsiniz.

Ancak hepsinin farklı yöntemleri mevcuttur.Hepsine bu yazımızda değineceğiz.

 

Halk Arasında Nasıl Karşılanır Parapsikoloji ile Uğraşanlar?

Açıkçası halk arasında pekte normal karşılanmıyor. Birisine Parapsikoloji ile ilgili yaptığınız şeyi anlattığınızda “Hadi ordan, yalancı.” gibisinden tepkiler almanız çok doğal. Ayrıca toplumda açıkladığınızda size küçümseme, dalga geçme gibi yaklaşımlarda bulunabilirler. Halkımız araştırmadan uzaklaşıp direkt olarak mantığıyla hareket ediyor.  Bunun yanı sıra hileye açık yapıda olmaları ve yaşam felsefelerinden bu tür durumlara inanmamaları da halkımızın belirli özellikleri arasındadır.

 

Peki Bu Bahsettiğiniz Yöntemler Nelerdir?

İnsanların ruhları insanın kavrayamadığı bir çok özelliğe sahiptir. Örneğin; İnsan telepati ile karşısındaki insanın aklından geçen düşünceleri tahmin edebilir, pyrokinezi ile ateşi kontrol edebilirsiniz.

Bu konuda ne kadar çok pratik yaparsanız o kadar başarılı olursunuz.

Kısaca Pyrokinezi tekniğinden bahsedelim;
  • Bir mumu veya kibriti yakın elinizi yakmayacak şekilde muma tutun. Yaklaşık 5 cm uzaklığında falan.
  • Gözlerinizi kapatmadan önce bir kayıt cihazıyla kayda almak isterseniz alabilirsiniz.
  • Şimdi gözlerinizi kapatın ardından mum da ki alevin hareket edip döndüğünü ve gittikçe ısındığını hayal edin.. Ayrıca oda içerisindeki ısıyı kullanarak daha da ısındığını hayal edin..Siz bunları ne kadar düşünürseniz mumun daha da büyük ışıklar yaydığını düşünün ( yaklaşık 1.5 dakika kadar)
  • Buna odaklanırken avucunuzun içinden çıkan kırmızı ateşli ışıklar hayal edin..Ve muma karışıp ısıyı daha da arttırdığını düşünün.
  • Kendinizi odaklanmaktan yavaş yavaş alıkoyun. Parlaklığının git gide arttığını düşünün. Eğer gözleriniz kapalı iken bu ısıyı ellerinizde hissettiyseniz zaten bir sorun olmayacaktır. Ama ellerinizi yaklaştırmadığınıza emin olmak için kaydı tekrar izleyin.

Ve bu kadar…

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.. 🙂

0 Paylaşımlar

Sizin İçin Önerilenler :)

2 yorum

  1. insanlar geçmişte ve günümüzde bedenlerini açlık, susuzluk veya başka herhangi bir yöntem ile terbiye ederek başkalarının doğaüstü gördüğü davranışları sergileyebilmektedirler. Meditasyon esnasında yerden yükselmek gibi, veya herhangi bir nesneyi dokunmadan hareket ettirmek gibi. hatta bilim adamlarından bazıları evrendeki her maddenin farklı frekanslarda enerji formu olduklarını ve birbirlerini etkilediklerini belirtmekteler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir