Oyun Meraklıları İçin Bilgisayar Önerileri

Bilgisayarları yalnızca oyun amaçlı olarak kullanan kişilerin edinmeleri gereken bilgisayarlar daha farklı özellikle olmalıdır. Oyun bilgisayarları, gündelik kullanımın haricinde çok daha farklı donanıma sahiptir. Bu nedenle fiyatları da diğer modellere göre farklı olabilir. Oyun meraklıları için bilgisayarı önerileri arasında sayabileceğimiz modeller, donanım ve fiyat olarak birçok bilgisayardan farklı olabilmektedir.

Monster

En güçlü oyun bilgisayarlarını üreten Monster markası, yüksek performanslı olarak ürettiği cihazlar ile biliniyor. Bu bakımdan oyun meraklıları için ilk sırada tavsiye edilebilecek bilgisayar markası Monster olacaktır. Yüksek özellikli bileşenler ile cihazları kuvvetlendiren Monster, doğrudan oyun kullanıcılarına özel olarak bilgisayar üretimi yapmaktadır. Monster bilgisayarların tümünde Intel’in güçlü işlemcileri ve NVIDIA tarafından özel olarak geliştirilen GPU’lar bulunmaktadır.

Asus Rog Zephyrus

Farklı modellerde oyun bilgisayarı üreten Asus, dünyaca ünlü teknoloji markalarından birisidir. Özellikle oyun oynarken yüksek hız ve performans bekleyen kullanıcılar için Rog Zephyrus modeli tavsiye edilebilir. 1 TB hafızaya kadar üretilen bu modeller, en ağır oyunları bile rahatlıkla kaldırabilme ve işlemci içerisinde depolayabilme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda LED ekran özelliğine sahip Asus Rog Zephyrus modelleri, arayüz olarak da oldukça özenli bir tasarıma sahiptir. Bu bakımdan oyun grafiklerini daha canlı ve parlak şekilde görebilirsiniz. Söz konusu modelin işletim sistemi ise Windows 10 olarak belirlenmiş durumdadır.

Lenovo Region Y

Lenovo tarafından özel olarak geliştirilen Region Y serisi, doğrudan gamerlar için üretilmiş bir modeldir. 6 mm’lik ince bir çerçeveyle üretilen bu modeller, dikkati tamamen oyunlara vermenizi sağlar. 144 Hz yenileme gücü olan Region Y serisi, 300 nit’e varan parlaklık gücü sayesinde FHD görüntü kalitesi ile oyunları takip etme fırsatı veriyor.

0 Paylaşımlar

Sizin İçin Önerilenler :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir