Mobil Uygulama Önerisi | Size Özel Anlık Haber Uygulaması Nabız!

Mobil Uygulama Önerisi | Size Özel Anlık Haber Uygulaması Nabız! 1

Bu Makalemizde Sizlere Nabız Uygulamasından Bahsedeceğiz…

“Size Özel Anlık Haber” Sloganıyla Karşımıza Çıkan Nabız Uygulaması Seçtiğiniz Haber Kaynaklarından Size Haberleri Gösteren Son Dakika Olaylarını Bildirim Olarak Gönderen Uygulamadır.

Mesela Seçtiğiniz Kaynaklarda Yayınlanan Haberleri Okuyabilir Kaynağınızı Düzenleyebilirsiniz. Ayrıca Gerçekleşen Bir Son Dakika Haberini Gelen Bildirimle Bir Çok Kişiden Önce Öğrenebilirsiniz.  Seçtiğiniz Kaynak , Haberi Yayınladığında Size Bildirim Geliyor Örneğin : “Son Dakika! Mahkemeden Şok Karar” Gibi Bir Başlıkla Size Bildirim Geliyor Bildirime Dokunup Haberi Okuyorsunuz. Tek Tek Bakmak Yerine Takip Ettiğiniz Bir Çok Haber Kaynağını Bu Uygulamadan Rahatlıkla Takip Edebilirsiniz.

 

Teknoloji , Güncel Haberler , Yazarlar , Spor Haberleri V.s. Gibi Kaynakları Seçip Uygulamadan Takip Edebiliyoruz , Son Dakika Gelişmelerinden Haberdar Olabiliyoruz , Kolay Ve Tasarım Açısından da Güzel Bir Arayüzü Var. Mesela Kaynağınızı Seçip Onun Yayınladığı Haberleri Okuyabilirsiniz .

Haberin Bir Bölümünü Okuduktan Sonra Devamını Haber Kaynağının Web Sitesinde Okuyabilirsiniz.

Güzel Ve Başarılı Bir Uygulama .Tek Tek Kaynaklardan Haber Okumak Veya Bildirim İçin Uğraşmak Yerine Bu Uygulamayla Tek Bir Kaynakta Hepsini Toplamak Tabii ki de Daha Mantıklı.

Uygulamayı Açtığımızda Gündem , Son Dakika , Popüler Menüleri Bulunuyor Ayarlardan Kaynaklarımızı Düzenleyebiliyoruz.

Kaynaklarımızdaysa Gazeteler, Uluslararası Kaynaklar , Yerel Kaynaklar , TV Kanalları , Spor , Devlet , Ekonomi , Teknoloji , Kadın Ve Güzellik , Sağlık , Otomobil ,Kültür Ve Sanat, Enerji , Bilim , Magazin , Yazarlar , Yemek , Siyasi Partiler , Turizm , Şahsiyetler Bölümleri Bulunuyor Ve Kaynaklarımızı Düzenleyebiliyoruz. Gündemden Geri Kalmamak İsteyenler İçin Harika Bir Uygulama Diyebiliriz.

Nabız Uygulamasıyla Haberleri Anlık Olarak Takip Edebilirsiniz. Bir Olay Gerçekleştiğinde Haber Sitesi Haberi Yapınca Sizin Telefonunuza Düşmesi Gerçekten Güzel Bir Uygulama Yapıyor Nabız’ı. Haber Kaynaklarını Tek Bir Yerde Toplamak İsteyenlere Nabız Uygulamasını Tavsiye Ediyoruz.

Tabi Gazete Alıp Ona Dokunup Koklamanın Keyfi Bazılarımızın Vazgeçilmezidir Onun Yerini Tutmaz Yine de İşinizi Gören Ve Telefonunuzda Bulundurmak İsteyeceğiniz Bir Uygulama


Bu Makalemizde Nabız İsimli Haber Uygulamasını Sizlere Önerdik Bir Başka Makalemizde Görüşmek Üzere Hoşçakalın 🙂  

0 Paylaşımlar

Sizin İçin Önerilenler :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir