iPhone VPN ile Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir?

iPhone VPN ile Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir? 2

Her gün 10’larca site erişime kapatılıyor ve iphone vpn ile yasaklı sitelere nasıl girilir sorusu Google’da en çok aranan cümlelerden biri oluyor. VPN ile girişler hiç bir zaman deşifre olmazsınız ve yurt dışı İP’si ile girdiğiniz için sizi her hangi bir ülkeden girmiş gibi göstermektedir. Bu yüzden VPN kullanırken her zaman güvende kalırsınız. Bazı VPN programları ücretli olurken bazıları da üyelik istemektedir. İphone için en uygun VPN programları ayrı olarak çalışmaktadır.

Hotspot Shield VPN Programı

500 milyondan fazla kişinin kullandığı bir VPN programıdır. Oldukça popüler olan program kullanan kişiyi hiç bir şekilde deşifre etmez. Yüksek güvenliğe sahip hızlı VPN programı olarak bilinmektedir. Kullanma sırasında email ile üyelik isteyebilir.

VPN Master Free Programı

App Store’de bulunan İphone için özel üretilmiş bir VPN programıdır. 65 milyon civarında indirme sayısına ulaşmıştır. Üyelik gerekmez ve kolay kullanımlı bir panele sahiptir, isminden de anlaşılacağı gibi tamamen ücretsizdir. Uygulama içerisinde 7 ülkeden giriş ücretsiz olarak sağlamaktadır. ABD ile girişlere küçük bir miktar ödeme alınmaktadır.

0 Paylaşımlar

Sizin İçin Önerilenler :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir