İPhone Toplu Sms Nasıl Gönderilir?

İPhone Toplu Sms Nasıl Gönderilir? 2

Bayramlarda, özel günlerde, etkinliklerde davet mesajları veya kutlama mesajları gönderilmektedir. Ancak bu mesajlar tek tek gönderilseydi çok uzun zamanlar alabilirdi. Bunun için telefonlarda bu durumu kurtarmak adına toplu mesaj seçeneği çıkmıştır. Bu seçenek ile gönderilmesi gereken tüm mesajlar kısa yoldan seçilen herkese birden gönderilmektedir. Bu sayede hem zamandan hem de yorulmaktan kurtulmuş olunur. Bu özellik İPhone kullanıcılarının da tercih ettiği bir özelliktir. İphone toplu sms nasıl gönderilir bunu öğrenelim.

İphone Kullanıcıları Nasıl Toplu Mesaj Göndermektedir?

Telefonunuzdan toplu mesaj göndermek için ilk olarak telefonunuzun mesajlar kısmına girmelisiniz. Ardından yeni bir sohbet başlatmak için yeni sohbet butonuyla sohbeti başlatarak mesaj atmak istediğiniz kişileri seçmelisiniz. Başka bir yöntem ise bir uygulama indirmek olacaktır. Bu uygulama Connect adlı ücretsiz bir uygulamadır. Bu uygulamayı App Store ile indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra aktif hale getirmelisiniz. Ardından bir grup oluşturarak toplu mesajlar gönderebilirsiniz.

Toplu Mesajların Yararları Nelerdir?

Zamandan tasarruf sağlayan bu toplu mesaj seçeneği ile yüzlerce kişiye birden mesaj atabilir ve verilmesi gereken haberi bir anda verebilirsiniz. Tek tek uğraşmak yerine bir hareketinizle bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

0 Paylaşımlar

Sizin İçin Önerilenler :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir