İPhone Pil Yüzdesi Nasıl Açılır?

İPhone Pil Yüzdesi Nasıl Açılır? 2

İphone kullanıcıları telefonlarını kullanırken bazı ayarlarda düzenleme yapmak istemektedir. İPhone ürettiği telefonlarda pil yüzdesini açık halde ekrana yerleştirilmektedir. Ekranın sağ en üst köşesinde şarj yüzdesi gösterilmektedir. Ancak en son ürettiği üründe bazen pil yüzdesi görünmeyebiliyor. Peki, İPhone pil yüzdesi nasıl açılır? Bu sorunun cevabına bir bakalım.

Pil Yüzdesi Nasıl Açılır?

İPhone telefonunuzun ekranında pil yüzdesini açmak için ilk olarak telefonunuzun ayarlar kısmına girmeniz gerekmektedir. Ayarlar kısmına geldikten sonra pil kısmına tıklamalısınız. Pil kısmında pil yüzdesini etkin hale getirmelisiniz. Telefonunuzda modu düşük güç olarak ayarlarsanız pil durumu aktif şekilde olacaktır. İPhone son çıkardığı telefon olan İPhone X pil yüzdesini ekranda göstermemektedir. Pil yüzdesini ekranınızı aşağı kaydırarak görebilirsiniz.

İPhone Kullanıcıları Pil Yüzdesini Ekranda Göremeyecek Mi?

Çıkan en son marka olan İPhone X kullanıcıları pil yüzdelerini ekranda görmek istemektedir. Fakan en son çıkan bu telefon pil yüzdesini sadece ekranı aşağıya kaydırarak görebilmektedir. Bu telefonda ekranda pil yüzdesi görülmemektedir.

0 Paylaşımlar

Sizin İçin Önerilenler :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir