İnsurgency Online FPS Oyunu!

İnsurgency Online FPS Oyunu!

 

2014 Senesinde Steam’de Yerini Almış FPS Oyunu İnsurgency İndirimle 4.50 TL Fiyatı Gördü. Oyunun Normal Fiyatıysa 18 TL.

First Person Shooter Yani Birinci Şahıs Nişancı Oyunu Olan İnsurgency Fiyatının Yanı Sıra Atmosfer Olarakta Beğenebileceğinizi Düşündüğümüz Bir Oyun.

Oyunda Gerçekçilik Tek Kelimeyle Harika!

Bir Kaç Mermiyle Ölmeniz Hatta Tek Mermiyle Ölmeniz Oyuna Gerçekçilik Kazandırmış. Bir Tek Bu Değil Tabii ki Mesela Karakterin Yanında Mermiler Geçince Bazen Bağırarak Tepki Vermesi , Karakterin Çatışmalarda ki Tepkileri  , Çatışmaların Gerçekçiliği , Adeta Oyuncuyu Bir Operasyonda Hissettirmesi , Kolay Ölmeniz Gibi Öldürebilmeniz , Çeşitli Sınıflar Ve Bu Sınıflara Özgü Silahlar , Başlangıçta Verilen Puanlarla Ekipmanlarımızı Ayarlayabilmemiz Ve Yine Bu Puanlarla Silahlara Çeşitli Aparatların Takılması ( Dürbün , lazer , fener v.s.) , Haritaların Büyük Ve Güzel Olması da Oyunun Güzel Artılarından.

Oyunda Dediğimiz Gibi Kendinizi Bir Operasyonda Hissediyorsunuz Yani Dikkat Etmezseniz Nereden Geldiğini Anlamadığınız Bir Mermi Sizi İndirebilir.

Çeşitli Sınıflar Var Bir Çok Silah Var Oyunun Başlangıçta Arayüzü Biraz Yetersiz Gelebilir Eksi Olarakta Not Edebiliriz Ancak Oyun İçi Gerçekten de Başarılı.

Oyunda Sesli Konuşmaların Bile Telsiz Sesi Gibi İletiliyor Olması Oyuna Ayrı Bir Hava Katmış.

Optimazsyon Konusunda Çok Şikayete Rastlamadık Oyun, Mekanikler Ve Çatışma Gerçekçiliği Bakımından Bir Çok FPS Oyununu Geride Bırakmış Durumda .

Yoğunluk Ne Durumda Maç Buluyor Mu? Dediğinizi Duyar Gibiyiz Oyunda Maç Bulmak Konusunda Problem Yok Oyuncu Sayısı Gayet İyi.

Oyuna İlk Başladığınızda Nereden Geldiğini Anlamadığınız Mermiler Seçemediğiniz Düşmanlar Sizi Daha Dikkatli Oynamaya Davet Edecektir . Gece Haritalarında Gece Görüş Gözlükleriyle Ayrı Bir Heyecan Yaşayabilirsiniz.

İnsurgency , Sonuç Olarak Satın Alınmasını Önerdiğimiz Oyunlardan Biri. Bir Çok FPS Oyunundan Daha İyi Bir Oyun. Yeni Maceralara Atılmak İsteyen Oyuncular İçin Güzel Bir Tercih Olabilir Üstelik 29 Temmuz 2017 Tarihine Kadar da 4.50 TL!

Sonuç Olarak Online FPS Oyunları Arasında Güzel Bir Çıkış Yakalayan İnsurgency’nin Gerçekçilik , Çatışma Hissini Vermesi , Çeşitlilik , Silah Aparatları Ve Ekipman Eklentileri Gibi Bir Çok Yönden Bizden Artı Aldığını Söyleyebiliriz.

Eksik Olarak Arayüz Biraz Daha Geliştirebilir.

Bu Gün Size İnsurgency Oyununu Ele Aldık Farklı Makalelerde Görüşmek Üzere Hoşçakalın 🙂

0 Paylaşımlar

Sizin İçin Önerilenler :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir