En Ucuz Fiyatlı 4 Bilgisayar Önerisi

En Ucuz Fiyatlı 4 Bilgisayar Önerisi 5

Merhaba, sizlere bu yazımda en ucuz ve kaliteli bilgisayar önerilerinde bulunacağım..

 

Benim bütçem kısıtlı diyorsanız veya düşük maliyete sahip standart bir bilgisayar kullanıcısının ihtiyaçlarını giderecek özellikleri olması sizin için yeterli ise, 2017 yılının en ucuz fiyatlı 4 bilgisayar önerisi ile karşınızdayım.

 

Hometech HT BOOK 14 Notebook (700.00 TL)

Fiyat performans açısından yoğun ilgi gören Hometech markası özellikle sade bir bilgisayar isteyenler için çıkışı yakalayan markalar arasında yer alıyor. Zira 700.00 TL’lik fiyatı ile 32 GB SSD Harddisk ve 2 GB’lık ram kapasitesi orta düzey tüm uygulamalar için yeterli gücü üretmektedir. Atom çekirdekli ve 1.83 Ghz işleme hızına sahip bu cihaz aynı zamanda 1366-768 px ekranı ile grafik açasından da gayet yeterli durumdadır.

Casper Nirvana Z3735F Notebook (740.00 TL)

Bir Türk klasiği olan Casper Nirvana serisi özellikle oyuncular tarafından geçtiğimiz yıllara kadar oldukça büyük rağbet görüyordu. Excalibur serisinin çıkmasının ardından Nirvana modellerinin de ucuzlaması şaşırtıcı bir durum olmadı. 740,00 TL’ye sahip olacağınız bilgisayarda 2 GB Ram, 1.83 Ghz işlemci ve 10.1 Ekran boyutu bulunmasının yanı sıra bu cihaz Tablet – Bilgisayar sınıfına girmektedir.

Grundig GNB 1150 B1 N2 Notebook (750.00 TL)

İntel Celeron işlemcili 3. Seçeneğimiz Grundig GNB 1150 B1 N2 modeli 320 GB harddisk alanı, 2.16 Ghz işlemci hızı ve 2 GB Ram ile karşımıza çıkıyor. Açıkçası söylemek gerekirse Atom işlemcilerden haz etmeyenler için ekonomik fiyatı ile ilk tercih edilecek model diyebiliriz. 1366×768 px çözünürlüğe sahip olan ürün 11 kişi arasında yapılan oylamada %90 memnuniyet aldığını da belirtmek isterim.

Acer ES1-131 CEL N3050 2GB 32 GB W10 11.6 (800.00 TL)

Acer modelleri arasında Celeron işlemciye sahip olan modelini de söylemeden geçemeyeceğiz. 2.16 Ghz işlemci hızı, 2 GB Ram, 32 GB HDD alanına sahip olan cihaz aynı zamanda 11.1 inc’lik monitörle önümüze geliyor. Ben sadece video izlerim, haberleri okurum, orta sistem gereksinimi isteyen oyunlar yüklerim, birazda sosyal medyada takılırım diyenler için ideal bir model diyebilirim.

 Laptoplar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

0 Paylaşımlar

Sizin İçin Önerilenler :)

5 yorum

  1. Kişisel görüşüm Asus, Dell ve Msi’dan şaşmam. Msi genellikle üst seviye bilgisayarlar üretse de Asus ve Dell bilgisayar konusunda şaşılmayacak markalar.

  2. gündelik kullanım için gayet kullanışlı olabilir ancak benim için yetersiz kalacak laptoplar çünkü yeri geldiğinde grafik ile uğraşıyorum yeri geldiğinde videolar ile yeri geldiğinde de oyun oynuyorum. Masa üstü daha çok işimi görüyor. Öneriler için teşekkürler.

  3. Bu kadar ucuz Laptoplar olduğunu bilmiyordum. Ama sürekli bilgisayar kullananlar için yeteri olmadıkları ortada. Sadece basit işlemler için kullanacak olanlar için oldukça ucuz ürünler. Zaten bir cep telefonu kadar özelliği olmayan cihazlardan fazlasını beklemek de haksızlık olur. Basit bilgisayarlar arayanlar için iyi bir derleme olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir