En İyi 5 Puhutv Dizileri

Puhutv internet ortamından yayın yapan ve Doğuş Holding Kuruluşunun medya aracıdır. Kanal ücretsiz olup yayın akışını daha önceden yayınlanmış olan diziler üzerine kurmuştur. PuhuTv ile ekranlarda yayınlanan dizileri tekrar izleme olanağı sunan Doğuş Holding yerli ya da yabancı diziler, dizi kesit ve fragmanlara da PuhuTv’de yer veriyor. PuhuTv mobil, tablet ve computer akıllı cihazlarından izlenme olanağı sunmaktadır. Ayrıca akıllı televizyonlardan da PuhuTV yayınlarına ulaşmak mümkündür. İnternet ortamından takipçi sayısının her geçen gün arttığı kanalın en iyi 5 puhutv dizileri için yapılan araştırma sonucu

1- Fi Dizisi  

Televizyon dizilerinden farklı olarak internette yayınlanmış olması, sıra dışı hikayesi ve sıra dışı oyuncuları ile dikkatleri çeken Fi dizisi ilk olarak Puhu Tv yayınlanmıştır. Tekrar tekrar izlenecek diziler arasında yerini koruyan ve sansürsüz izleme olanağı olan dizi, Puhu Tv dizileri arasında izlenebilecek en iyi dizidir.

2- Diriliş

Yayınlandığı andan itibaren geniş bir izleyici kitlesine ulaşan dizi halen TRT1 ekranlarda Çarşamba akşamı ana haber sonrası yayınlanmaktadır. Diziyi başından takip edemeyenler ya da bazı bölümlerini kaçıranlar için PuhuTv, bu fırsatı sağlayarak dizinin tekrar izlenmesine olanak sağlıyor.

3- Cesur ve Güzel

Dizisi halen severek izlenen diziler arasında yer almaktadır. Tekrar tekrar izlemek için PuhuTv’ye üye olmak gerekir.

4- Behzat Ç.

İnternet ortamından yayın yapan PuhuTv’nin bir diğer sevilen dizisi olarak yeniden yayınlanmaktadır. Polisiye ve aksiyon severlerin takipçisi olduğu dizi PuhuTv kanalında.

5- İçerde

Yayınlandığı kanalda severek izlenen dizi PuhuTv’de de yeniden yayınlanmaktadır. Fanatiği olanların kaçırmamak için çaba göstereceği dizinin başrol oyuncuları Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut’un hayranları için kaçırılmayacak fırsat göstermiştir ki, bu dizileri ilk sıralara taşımıştır.

0 Paylaşımlar

Sizin İçin Önerilenler :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir