Elektronik Sigara Alırken Bunlara Dikkat Ediniz

Elektronik Sigara Alırken Bunlara Dikkat Ediniz 2

Elektronik sigara, normal sigaradan daha az zararlı ama tamamen zararsız denilemez, kişiye su buharı ile sigara hazzı verilmeye çalışılır. 18 yaşından büyük kişiler satın alabilir. Elektronik sigara alırken bunlara dikkat ediniz

Elektronik Sigara Seçiminde Bütçenize Dikkat Edin

Elektronik sigara fiyatları 59 TL ve 400 TL arasında değişen fiyatlara sahiptir. Fiyatlar ilk duyduğunuzda size pahalı görünüyor olsada zaman içinde normal sigaraya oranla daha uzun kullanım süresi olduğu için, uzun vadeye döktüğünüzde o kadar pahalı olmadığını göreceksiniz.

Elektronik Sigara Parçalarında Nelere Dikkat Edilmeli?

Drip Tip (Ağızlık): Alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu kolay bir şekilde ağızlığın değiştirilebiliyor olmasıdır. Çeşitli renk ve model de ağızlıklar vardır. Kolay değişmesi hijyen açısından önemlidir. Tank (Likit Tankı): Elektronik sigaralar, likitleri ısıtır, buharlaştırıp buhar elde eder. Zevkinize göre tatlarda seçebilirsiniz. Kahve aromalısından, çikolata aromalısına kadar her çeşidi bulunuyor. Tat kalitesine dikkat etmelisiniz. Batarya(pil) Batarya elektronik sigaranın çalışmasını sağlar. Pilin kalitesi ve kolay bulunurluğuna dikkat edilmelidir. Güvenli bir pil markası tercih edilmelidir.

0 Paylaşımlar

Sizin İçin Önerilenler :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir