Çocuklar Duymasın Dizisi Yeniden Ekranlarda!

Çocuklar Duymasın Dizisi Yeniden Ekranlarda! 1

Bu Sezon Türk Malı Dizisinden Sonra Çocuklar Duymasın Dizisi de Dün Yayınlanan Yeni Bölümüyle Kanal D Ekranlarında İzleyiciyle Buluştu.

Bu Sezon Yeniden Başlayan Diziler Kervanına Katılan Çocuklar Duymasın’ın Ardından Bakalım Hangi Dizi Tekrar İzleyicisiyle Buluşacak?

Behzat Ç. Dizisininde Yeniden Ekranlara Dönmesiyle İlgili İddialar Var.

Türk Dizi Tarihinin En Uzun Soluklu Yapımlarından Olan Çocuklar Duymasın Dün Gece Yayınladığı Bölümüyle Reytinglerde de İyi Bir Başarı Elde Etti.

Her Ne Kadar Yeni Maceralara Açık Olsakta Eski Dizilerin Tekrar Ekranlara Dönmesi İzleyicileri Sevindiriyor.

Çocuklar Duymasın Yeni Sezonda Eski Kadrosundan Yine Bir Çok İsimle Karşımıza Çıktı Dizinin Havuç’u Furkan Kızılay’ın Eksikliğiyse İzleyicide Biraz Hayal Kırıklığı Oluşturdu.

Dizide Yine Çaycı Hüseyin’in Sahneleri Eskisi Gibi Güldürdü. Özellikle Sosyal Medya da Çaycı Hüseyin’in Öldüğü Haberinin de Diziye Taşınması Bir Hayli Komik Olmuş

İzleyiciler Diziyi Özlemişe Benziyor. Dün Kanal D Ekranlarında Yeniden Başlayan Çocuklar Duymasın’dan Sonra Hangi Dizinin Tekrardan Ekranlara Döneceğiyse Merak Konusu.

İlk Bölümden Oldukça Başarılı Bir Bölüm Çıkaran Dizi Kadroyu Furkan Kızılay Hariç Pek Bozmamış Hatta Suzan Kardeş Gibi Takviyelerde Yaparak Uzun Zaman Sonra İzleyicisinin Karşısına Çıktı.

Özellikle Toplumsal Olaylara da Dikkat Çeken Çocuklar Duymasın Dizisi Türkiye’nin En Uzun Soluklu Dizilerinden Birisi Olmasıyla da Biliniyor.


Diziye Başarılar Diliyor Ve Bir Başka Makalede Görüşmek Üzere Hoşçakalın Diyoruz 🙂

0 Paylaşımlar

Sizin İçin Önerilenler :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir