Call of Duty Eski Günlere Dönüyor!

Call of Duty Eski Günlere Dönüyor! 3

Call of Duty Serisi 1,2,3, Modern Warfare , Black Ops Derken Her Sene Başarılı Oyunlarla Gündeme Geliyordu.

Ancak Son Oyunlarında Bu Büyük Başarısı Yerini Bir Hezimete Bırakmıştı.

Belkide Çoğu Oyuncuya Göre Seri Artık Black Ops 2‘de Bitmişti Bazılarına Göreyse 8.Oyunda. Çünkü Sonra ki Oyunlar O Eski Oyunlarda ki Tadı Hiç Vermiyordu. Ghost Biraz Beğenilmişti Ama Diğerleri Vasatın Altında Kalmıştı. Aşırı Modernlik , Başarısız Hikaye ve Uzay Savaşları Oyunculara Nerede Captain Price , Nerede Bu Eski Oyunlar Dedirtmişti. Hatta İnfinite Warfare Youtube’da Dislike Rekoru Kırmıştı.

Bu Biraz Uyarı Oldu Ve Birde Battlefield Serisinin Battlefield 1‘i Çıkarması Ve Geçmişe Bir Dönüş Yapmasıyla O Sene Call of Duty Rakibine Göre Zayıf Kaldı.

Oyuncu Kaybetmek İstemeyen Ve Oyuncusunun İsteğini de Anlayan Call of Duty Bir Sonra ki Oyununda Oyuncularının Gönlünü Almak İstiyor.

2. Dünya Savaşıyla Geçmişe Dönen Ve Bu Tarz Bir Oyun Çıkararak Oyuncusunun Gönlünü Almayı Hedefleyen Call of Duty Sahalara Call of Duty: World at War II İle Dönüş Yapmaya Hazırlanıyor.

Battlefield Serisi Battlefield 1 İle Başarılı Bir Oyun Çıkartınca Call Of Duty‘de Oyuncusunun İstediği Gibi Zamanı İleri Değil Geriye Sarmayı Ve 2.Dünya Savaşını Anlatan Bir Oyun İle Oyuncusunun Karşısına Çıkmayı Planlıyor.

Modernlik Demişken Modern Warfare Serisi Çok Beğenilmişti Silahlar , Karakterler , Mükemmel Bir Senaryoyla Oyuncusunun Beğenisini Kazanmıştı. En Azından Aşırı Modernlikle Uzayda Falan Geçmiyordu Ve Oyuncusu İçin Güzel Bir Seriydi. Kolay Kolay Unutulmaz Sahneleri Ve Akıcı , Sağlam Hikayesiyle Modern Warfare Serisi Efsane Oyunlar Arasına Adını Yazdırmıştı. Hatırlarsanız Seri Son Olarak Modern Warfare 3‘te Karşımıza Çıkmıştı. Şimdilik Pek Öyle Görünmese de Umarız ki 4.Oyunu Çıkar Ve Price Reis İle Tekrar Operasyonlara Devam Ederiz.(Son Oyunda Soap’ın Ölümü Oyuncularda Derin Üzüntüye Neden Olmuştu)

Call Of Duty Serisi Bu Hamleyle Eskiye Dönmeyi Oyuncularına World at War II’yi Sunmayı Planlıyor.

2017 Senesi Bitmeden Çıkarmak Hedefindeler Bu Yeni Oyunu Hatta Fragmanı Yayınlandı Bile.

Siz Sormadan Söyleyelim , Evet Zombi Modu da Olacakmış.

Call of Duty: World at War II Hakkında ki Görüşlerinizi Yorumlarda Bizimle Paylaşabilirsiniz.

Bir Başka Makalede Görüşmek Üzere Hoşçakalın.

 

0 Paylaşımlar

Sizin İçin Önerilenler :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir