Apple Yeni Ürünlerini Ne Zaman Tanıtacak ? Yenilikler Ne Olacak ?

Apple Yeni Ürünlerini Ne Zaman Tanıtacak?

Apple yeni ürünleri olan OLED ekranlı iPhone X modelini tanıtacağı tarihi belirledi.  Kendi kampüsü olan Steve jobs salonunda yapılacak etkinlikte önemli sürprizler yer alıyor. İlk kez bir etkinlik kapsamında 3 adet iPhone modeli tanıtılacak. Etkinliğin tarihi ise 12 Eylül olarak belirlendi.

Etkinlik kapsamında yeni nesil olan iPhone X modelinin yanı sıra 6.5 inçlik ekrana sahip olan iPhone X Plus modeli de tanıtılmış olacak. Bu iki model de yeni nesil OLED ekrana sahip olacak. Satış tarihi olarak ise 21 Eylül belirlendi. Bu tarihte iki yeni model de satışa sunulacak.

Daha ucuz olan 6.1 inç LCD ekrana sahip iPhone modeliyse aydınlatma problemleri olması sebebiyle daha geç bir zamanda satışa sunulması konuşuluyor. Kaynaklardan edinilen bilgiye göre en erken tarih olarak Ekim ayı belirlenmiş olduğu göze çarpıyor.

Mac Mini Yenileniyor

4 yılı aşkın süredir piyasada olan ve yenilenmeyen mac mini modeli de yenilenecek ürünler arasına kendini yazdırdı. Eylül ayında gerçekleşecek etkinlikte, Face ID teknolojisi bulunan çerçevesiz iPad, büyük bir ekranı bulunan Apple Watch ve ikinci jenerasyon AirPods, AirPower modelleri de yer alıyor.

Paylaşılan bilgilere göre Mac in şuan piyasa da bulunan teknolojik aletler yenilecek. Tasarımsal olarak bir şey beklemek mümkün değil, değişiklikler donanımsal olacak. Intel 8. Jenerasyon işlemcileri bu modellere eklenecek.

İOS 12 İle Gelen Yenilikler

Tüm Apple cihazlarına çok daha hızlı ve kullanıcıya duyarlı bir deneyim sağlamak için kamerayı açmak, klavye ile rutin işleri halletmek her zamankinden daha hızlı olacak. Yazılımda bir çok iyileştirme yapıldı.

Yeni Iphone Modelleri İçin Yeni Animojiler

Animojiler Apple’ın Yeni Cihazı Iphone X ile geldi. Ve her zaman geliştirilmeye çok açık bir yenilik. Bu sefer Animojiler Mesajlarda ve Facetime’da kullanılabiliyor olacak.

Kamera Efektleri ve Eklentileri

Animoijler, birbirinden havalı ve farklı filtreler, animasyonlar, çıkartmalar ve çok daha fazlası ile fotoğraf ve videolarınızı oluşturabilir ve paylaşabilir olacaksınız.

Ekran Süresi Daha Verimli Olacak

Web sitelerini ziyaret ederken, uygulamaları kullanırken, genel kullanımınızda zaman hakkında daha fazla bilgi edinmenizi hızlandıracak olan yepyeni ve farklı bir özellik. Apple cihazlarını daha verimli bir şekilde yönetmek sizin elinizde olacak.

Bildirimler Gruplandırılacak

Ekran süresi gibi bir çok özelliği İOS 12 ile getiren Apple, kullanıcılarının en önemli konularından birine göz kulak olmuş olacak ki bildirimler aynı saat ve aynı gün içerisinde gruplandırılacak ve büyük bir karmaşadan kurtulunmuş olacak.

FACETİME Zirveleri Oynuyor

FaceTime uygulaması Apple kullanıcılarının en çok kullandığı kendi içinde hiyerarşik olan bir uygulama. Öncelerde çok fazla gelişmiş olmamasına rağmen Apple kullanıcıları tarafından çok kullanılan bu uygulama artık bir Skype görevi görecek gibi duruyor. Öyle ki uygulama içerisinde aynı anda 32 kişi ile grup kurarak konuşmak mümkün hale gelecek. Hem sesli hem de görüntülü konuşmayı destekleyen bu uygulama konuşan kişinin görüntüsünü otomatik olarak büyütecek.

0 Paylaşımlar

Sizin İçin Önerilenler :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir